Zbavte se své zadlužené firmy včas !
Přepis firmy
a

Likvidace firem

Profesionální likvidace vaší firmy v jakémkoli stavu

Likvidace firem.

S garancí převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem a jednatelem.

Zjistěte vícePoptávka zdarma
  • Zrušení společnosti likvidací je seriózní a zákonný způsob ukončení veškerých aktivit společnosti.
  • Likvidací se rozumí souhrn ekonomických a právních kroků, které směřují k ukončení aktivit firmy a celého podnikání.
  • Výsledkem úspěšné likvidace je, že společnost nemá majetek ani závazky a je řádně vymazána z Obchodního rejstříku.
  • Úřední martýrium spojené s likvidací společnosti absolvujeme za Vás, odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces zabere v méně komplikovaných případech 6-8 měsíců.

Základní možnosti 

možnosti průběhu likvidace

Klasická likvidace firmy

Z řad našich profesionálních likvidátorů jmenujeme do Vaší společnosti likvidátora, který ihned začne konat. Nevyhnete se ale větší finanční náročnosti celého procesu a budete v “první řadě” veškeré odpovědnosti a povinné spolupráce. Zvažte, zdali nevyužijete variantu převodu firmy a řízené likvidace novým vlastníkem.

V případě, že potřebujete klasickou službu likvidace firmy, která není zadlužena a je schopna vyrovnat své závazky po zpeněžení majetku, pak Vám naše firma poskytne plný komplex služeb likvidace firmy, od návrhu profesionálního likvidátora až po výmaz společnosti z obchodního rejstříku.

Jestliže je však Vaše firma PŘEDLUŽENÁ, nabízíme Vám variantu odkupu společnosti a následné řízené likvidace novým vlastníkem společnosti. Veškeré povinnosti, které by Vás čekaly bude plnit on.

Likvidace novým vlastníkem

Prodej společnosti za účelem jejího řízeného zlikvidování novým vlastníkem je skvělou a legální alternativou k většinou časově, procesně i finančně náročnějšímu ukončení činnosti firmy. Vyhnete se tím v budoucnu mnoha povinnostem, které by Vám jinak jako vlastníkovi firmy a jednateli zůstaly.

Prodej společnosti je proces více flexibilní, a hlavně výrazně snadnější a levnější než klasické ukončení činnosti firmy. Uskutečňuje se převodem podílů. Na nabyvatele tedy přechází jak majetek, tak i dluhy společnosti. Věřitelé se tak svých pohledávek mohou domáhat nadále vůči společnosti, likvidátorovi a osobám, které společnost koupily.
Je to nejpopulárnější, spolehlivý a rychlý způsob, díky kterému lze ušetřit čas, peníze a zbavit se starosti i odpovědnosti spojených s průběhem likvidačního řízení firmy

Řízená likvidace firmy je tím nejrychlejším způsobem, jak legálně ukončit podnikání na zadlužené firmě. Zbaví Vás starostí a povinností.

Likvidace zadlužených firem

JIŽ OD 35.000,– KČ za komplexní službu
bez jakýchkoli dalších poplatků
včetně valné hromady a přímého zápisu do o.r.

Čím déle budete statutárním orgánem v zadlužené společnosti, tím více se zvyšuje riziko trestní a osobní majetkové odpovědnosti.

Včasný prodej zadlužené firmy podstatně minimalizuje rizika statutárních orgánů a přenáší všechny starosti a problémy na nové majitele a statutární orgány společnosti.

Nabízíme službu likvidace firmy jako ucelený komplex.

Má Vaše firma problémy ? Drtí Vás závazky a neustálé telefonáty věřitelů ? Likvidace zadlužené firmy je řešením Vašich problémů !

Zbavíme Vás starostí i dopadů skutečnosti, že jste zapsáni v obchodním rejstříku jako vlastník či likvidátor zadlužené společnosti..

Odkup zadlužené firmy

Vaši zadluženou firmu převezmeme. Se všemi závazky a s garancí odpovědností nových statutárních orgánů.

Profesionální likvidace firem

Po převzetí a velmi podrobném předání firmy, zahájíme její profesionální likvidaci a tu dotáhneme až po výmaz firmy z rejstříku.

Převzetí již likvidované firmy

Soud Vás ustanovil likvidátorem a vy nevíte jak dál ? Firmu kompletně převezmeme a budeme pokračovat v její likvidaci .

Likvidace firmy

Likvidace firmy

Likvidace firmy. Co s firmou: prodat nebo vstoupit do likvidace? Nechce se vám již podnikat? Rádi byste si konečně užívali zaslouženého volna? Nebo nemáte svou firmu v rodině komu předat? Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji své podnikání ukončit? Nebo se chcete zbavit...

číst více
Likvidace společnosti.

Likvidace společnosti.

Můžu zlikvidovat svou firmu i když je předlužená ? Jak mám postupovat ? Hrozí mi nějaký postih ? Jak to celé funguje ? Tento článek se zabývá základními otázkami jak postupovat při Vašem rozhodování, co získáte spoluprací s námi, jakou budete mít odpovědnost a co vše budeme dělat my.

číst více
Nejčastější chyby majitele firmy.

Nejčastější chyby majitele firmy.

Když se společnost dostane do existenčních potíží, neměl by ji už řídit podle odborníků majitel. „Vlastník věří v návrat dobrých časů a nechce si připustit, že svět se změnil,“ upozorňuje Petr Smutný, partner poradenské firmy PwC. Není tak schopný podle něj dělat nepopulární kroky a přijímat rozhodnutí. „Má konflikt zájmů, protože všechny lidi najal“.

číst více
Jak začít podnikat.

Jak začít podnikat.

Jak začít podnikat ? Výhody a nevýhody podnikání, s podrobným výčtem pro a proti u forem, mezi kterými je možné vybírat Jak začít podnikat ? Vedle výhod a nevýhod s.r.o. (společnosti s ručením omezeným) či a.s. (akciové společnosti) jsou některé znaky spolu s OSVČ...

číst více