Zbavte se své zadlužené firmy včas !
Přepis firmy
a

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

DRTÍ VÁS ZÁVAZKY A NEUSTÁLÉ TELEFONÁTY VĚŘITELŮ ?

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

Vaši firmu převezmeme se všemi závazky a pohledávkami.

Zavolejte námPoptávka zdarma
Jak se zbavit zadlužené firmy

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

Ihned !
Vaši firmu převezmeme

Vaši firmu převezmeme se všemi závazky a pohledávkami do 24 hodin !!! Převeďte svou zadluženou firmu na nás ! Garantujeme Vám diskrétnost, rychlost, legálnost a převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem a jednatelem.

ZMĚNÍME SÍDLO POPŘ. NÁZEV FIRMY

Změna sídla i názvu Vaší firmy

Pokud si to budete přát, můžeme změnit sídlo i název Vaší firmy. Ihned po zápisu do rejstříku, který provádíme většinou přímým zápisem, převezmeme datovou schránku společnosti a začínáme komunikovat s věřiteli. Komunikace s věřiteli a úřady se nesmí přerušit ! To je často nejzásadnější a nejvíce opomíjená chyba.

PODROBNÉ PŘEDÁNÍ FUNKCE JEDNATELE

PŘEDÁVACÍ PROTOKOL je priorita

Často se podceňuje i formální předání společnosti. My však spolu sestavíme podrobný předávací protokol předání funkce jednatele, ve kterém předáte svou funkci bez ohledu na fyzický stav co nejpodrobněji a nejúplněji. Právě tento dokument bude zárukou Vaší ochrany jako odvolaného jednatele. Není dobré jej podcenit !.

NÁSLEDUJE LIKVIDACE FIRMY

Vaši FIRMU
odborně LIKVIDUJEME

Po kompletním předání funkce jednatele, pokud se kvůli Vašim osobním vazbám na dodavatelské firmy a věřitele, nedohodneme jinak, a po valné hromadě a zápisu do o.r., rozhodne nový jednatel společnosti o zrušení firmy likvidací a jmenuje likvidátora. Ten pak začne konat vše potřebné k likvidaci firmy.

Hledáte způsob
jak se zbavit zadlužené firmy ?

Vaši firmu převezmeme do 24 hodin !
Zbavte se své zadlužené firmy včas !
Neodkládejte převod vaší zadlužené firmy !
S garancí převzetí všech závazků novým jednatelem !

Čím déle budete statutárním orgánem v zadlužené společnosti, tím více se zvyšuje riziko trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Včasný prodej zadlužené firmy podstatně minimalizuje rizika statutárních orgánů a přenáší všechny starosti a problémy na nové majitele a statutární orgány společnosti.

Jak probíhá odkup a převzetí firmy ?

%

První schůzka a seznámení se

KOMUNIKUJEME SPOLU CELOU DOBU. NOVÝ ZÁJEMCE O OBCHODNÍ PODÍLY SE SEZNÁMÍ S VÁMI, VAŠÍ FIRMOU.

%

Příprava smluvní dokumentace

PŘIPRAVÍME CELOU OBCHODNÍ TRANSAKCI V SOULADU S NOZ A ZÁKONEM O OBCHODNÍCH KORPORACÍCH Č. 90/2012 SB. VŠECHNY NÁVRHY SMLUV OBDRŽÍTE PŘEDEM.

%

VALNÁ HROMADA

ZÁKON PŘÍMO NEVYŽADUJE PODEPSÁNÍ DOKUMENTŮ U NOTÁŘE, OBVYKLE ALE SMLOUVU O PRODEJI OBCHODNÍHO PODÍLU (NEBO ÚPLATNÉM PŘEVODU AKCIÍ)  U NOTÁŘE PODEPISUJEME. JE SOUČÁSTÍ KOMPLETNÍ VALNÉ HROMADY A JE SNAZŠÍ VŠE UDĚLAT V JEDNOM KROKU A RYCHLEJŠÍ Z POHLEDU PŘÍMÉHO ZÁPISU DO OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU.

NA VALNÉ HROMADĚ V RÁMCI NOTÁŘSKÉHO ZÁPISU NOVÝ MAJITEL ODVOLÁVÁ STARÉHO JEDNATELE A USTANOVÍ NOVÉHO JEDNATELE.

%

Zápis změn do o.r.

PODÁNÍ NÁVRHU NA ZÁPIS ZMĚN DO OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU PROBÍHÁ IHNED PO SKONČENÍ VALNÉ HROMADY U NOTÁŘE FYZICKÝM ODNESENÍM NOTÁŘSKÉHO ZÁPISU O PRŮBĚHU VALNÉ HROMADY, KUPNÍCH SMLUV S PŘÍLOHAMI A OSTATNÍCH DOKUMENTŮ NA PŘÍSLUŠNÝ REJSTŘÍKOVÝ SOUD, KDE JE ZAPLACEN I POPLATEK ZA ZÁPIS ZMĚN A KLIENT DOSTÁVÁ KOPII NÁVRHU S VYZNAČENÝM DATEM PODÁNÍ A KOPIEMI NOTÁŘSKÝCH ZÁPISŮ.

PODLE PŘÁNÍ PRODÁVAJÍCÍHO MŮŽEME ZAJISTIT U NOTÁŘE ON-LINE ZÁPIS DO OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU. V TOMTO PŘÍPADĚ JE ZÁPIS ZMĚN PROVEDEN NEJPOZDĚJI DO 24 HODIN. VE VÝPISE SPOLEČNOSTI Z OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU JIŽ BUDOU PROVEDENY ZMĚNY – ZAPSÁNÍ NOVÉHO JEDNATELE I 100% SPOLEČNÍKA.

%

Předávací protokol
je nejdůležitější část

MEZI NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DOKUMENTY PO USKUTEČNĚNÍ VALNÉ HROMADY BEZESPORU PATŘÍ PODROBNÝ PŘEDÁVACÍ PROTOKOL FUNKCE JEDNATELE (PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA).

TEN OBSAHUJE TY – PRO CHOD FIRMY – NEJZÁSADNĚJŠÍ ÚDAJE:

 

  1. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH ZÁVAZKŮ SPOLEČNOSTI KE DNI PROVEDENÍ TRANSAKCE S JEJICH STRUKTURALIZACÍ (ZÁVAZKY Z OBCHODNÍCH VZTAHŮ, BANKOVNÍ ÚVĚRY, STÁTNÍ INSTITUCE, DLOUHODOBÉ ZÁVAZKY).
  2. PŘEHLED POHLEDÁVEK KE DNI PROVEDENÍ TRANSAKCE.
  3. MIMOŘÁDNÁ ÚČETNÍ UZÁVĚRKA.
  4. PROTOKOL INVENTARIZACE A PŘEDÁNÍ ZBOŽÍ NA SKLADĚ, VČETNĚ JEHO PŘÍPADNÉHO OCENĚNÍ SOUDNÍM ZNALCEM NEBO OVĚŘENÍ PŘEDÁVACÍHO PROTOKOLU NOTÁŘEM (PODLE POŽADAVKU PRODÁVAJÍCÍHO).
  5. KOMPLETNÍ PŘEDÁNÍ HIM A DHIM.
  6. DŮLEŽITÁ SPOJENÍ NA DODAVATELE A ODBĚRATELE, VČETNĚ VEŠKERÉ SMLUVNÍ DOKUMENTACE K JEDNOTLIVÝM – I ŽIVÝM – OBCHODNÍM PŘÍPADŮM.
  7. JEDNOTLIVÉ PŘEDÁVACÍ PROTOKOLY NA NEMOVITÉ OBJEKTY, DRAHÉ TECHNOLOGICKÉ A VÝROBNÍ ZAŘÍZENÍ.
  8. VÝKAZY ZISKŮ A ZTRÁT, ROZVAHU A VÝSLEDOVKU, DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ.
  9. ŽIVNOSTENSKÉ LISTY A OPRÁVNĚNÍ, REGISTRACE.

Vaši zadluženou firmu ihned převezmeme !

S garancí převzetí všech závazků !

Změníme sídlo společnosti, Jmenujeme nového jednatele.

Připravíme firmu na likvidaci Sestavíme podrobný předávací protokol.

Čím déle budete statutárním orgánem v zadlužené společnosti, tím více se zvyšuje riziko trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Včasný prodej zadlužené firmy podstatně minimalizuje rizika statutárních orgánů a přenáší všechny starosti a problémy na nové majitele a statutární orgány společnosti.

Jak se zbavit zadlužené firmy – články

Zadlužená firma.

Zadlužená firma.

Zadlužená firma - jistá míra zadluženosti firmy není na škodu a v konkrétních případech může být i žádoucí. Ostatně vést expanzi svého podnikání bez zadlužení zpravidla ani dost dobře není možné. Pokud však míra zadluženosti firmy přesáhne rozumnou hranici (zpravidla...

číst více
Likvidace firmy

Likvidace firmy

Likvidace firmy. Co s firmou: prodat nebo vstoupit do likvidace? Nechce se vám již podnikat? Rádi byste si konečně užívali zaslouženého volna? Nebo nemáte svou firmu v rodině komu předat? Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji své podnikání ukončit? Nebo se chcete zbavit...

číst více
*
+
*
*
*