Zbavte se své zadlužené firmy včas !
Přepis firmy
a

Firma na míru

Firma na míru. Založíme pro Vás společnost přesně podle Vašich potřeb

Firma na míru. Potřebujete nastartovat nový projekt a začít podnikat s novou společností s.r.o. v Česku? Pomůžeme vám.

Nepotřebujete však nutně koupit ready-made společnost, protože vás netlačí čas a hledáte cenově optimálnější řešení? Založení s.r.o. společnosti je pak to správné řešení pro vás! Pokud tedy potřebujete začít podnikat s novou s.r.o. a uzavírat obchody v České republice.

Kontaktujte nás

Firma na míru – chcete něco speciálního ?

Potřebujete nastartovat nový projekt a začít podnikat s novou společností s.r.o. v Česku? Pomůžeme vám.

Nepotřebujete však nutně koupit ready-made společnost, protože vás netlačí čas a hledáte cenově optimálnější řešení? Založení s.r.o. společnosti je pak to správné řešení pro vás! Pokud tedy potřebujete začít podnikat s novou s.r.o. a uzavírat obchody v České republice.

Založení společnosti – Cenová politika

Naše ceny za založení nové společnosti jsou férové a transparentní. Nezamlčíme skryté a dodatečné poplatky, u nás vždy víte, kolik vás bude společnost nebo doplňková služba stát.

Založení společnosti – Plátce DPH

Nepotřebujete ready-made s.r.o., máte dostatek času na založení nové s.r.o., ale chcete být plátce DPH  ? S námi to není žádný problém. Nabízíme vybavení registrace k nově založené s.r.o. k DPH podle § 4 zákona o DPH. Garantujeme úspěšné vyřízení žádosti.

Firma na míru – co je to česká s.r.o. a její výhody

  • s.r.o. = společnost s ručením omezeným.
  • Společník společnosti ručí za závazky společnosti pouze do výše svého nesplaceného vkladu.
  • Jsou možné zkratky: sro, spol. s.r.o.
  • Nejrozšířenější právní forma obchodní společnosti v České republice.
  • Minimální základní kapitál (základní kapitál) = 1 Kč ale doporučujeme mít základní kapitál alespoň ve výši 1.000 Kč
  • Společníkem může být fyzická i právnická osoba.
  • Počet společníků = 1 až 50.
  • Statutární společnosti = jednatel , možný neomezený počet jednatelů.
  • s.r.o. může mít další (nepovinné) orgány = prokura (statutární), dozorčí rada (kontrolní orgán).

FIRMA NA MÍRU

START PODNIKÁNÍ – ZALOŽENÍ NOVÉ SPOLEČNOSTI S.R.O.

Založení obchodní společnosti vyžaduje důkladnou znalost dané problematiky. Neriskujte zbytečně váš drahocenný čas, nebo odmítnutí zápisu v obchodním rejstříku. Svěřte nám do rukou celý proces založení s.r.o., a vy se zatím můžete věnovat důležitějším činnostem.

ZALOŽENÍ NOVÉ S.R.O. BEZ STAROSTÍ

Specializujeme se na poradenství a služby v oblasti jako je zakládání společností, a proto vám umíme založit obchodní společnost přesně podle Vašich představ. Čas potřebný k registraci firmy a tím pádem i na zahájení fungování vaší nové společnosti se tak zkrátí na absolutní minimum. Nezatěžujte se zbytečným papírováním a vyběháváním záležitostí na úřadech, všechny úkony za vás vyřídíme my a od nás dostanete již hotovou společnost.

Pokud potřebujete založit novou českou společnost, není nic jednoduššího – právní aktuální a kompletní dokumentaci potřebnou k založení vaší nové společnosti jsme schopni připravit již během několika minut a následně na jednom osobním setkání nebo na dálku dotáhneme všechny potřebné náležitosti.

FIRMA NA MÍRU – ČAS JE PŘI ZALOŽENÍ S.R.O. DŮLEŽITÝ

V průběhu přibližně 5 pracovních dní vám založíme společnost přesně podle vašich požadavků. Na základě vámi zadaných údajů o struktuře s.r.o. (obchodní název, registrační sídlo, jednatel, společník, předměty činnosti atd.) Vám vyhotovíme všechny dokumenty potřebné k založení vaší nové společnosti – stačí je pouze podepsat a ověřit u notáře nebo na kterém koliv CzechPointu. Založení obchodní společnosti i přes již dnes zjednodušenému procesu zahrnuje komplex odborných úkonů nutných pro správný zápis společností do Obchodního rejstříku. Nově nabízíme zápis do obchodního rejstříku do 48 hodin.

FIRMA NA MÍRU – ZALOŽENÍ NOVÉ SPOLEČNOSTI S.R.O. BEZ RIZIKA

Neriskujte a svěřte nám celý proces založení nové firmy. Založit novou společnost, to je proces, který vyžaduje znalost příslušných zákonů a patřičnou dávku praxe. Proto využijte naše několikaleté bohaté zkušenosti a založení společnosti bude pro vás hračkou! S námi máte možnost založit společnost kdekoliv v České republice, a to profesionálně, diskrétně a rychle! Novou firmu s.r.o. vám založíme za bezkonkurenční cenu.

POSTUP PŘI ZALOŽENÍ NOVÉ ČESKÉ SPOLEČNOSTI

Objednávka

Podívejte se na ceny a vyplňte prosím  nezávazně objednávku, nebo nás telefonicky kontaktujte. Následně vám zašleme e-mail, který bude obsahovat seznam údajů potřebných pro založení vaší nové české společnosti

Příprava
Po obdržení údajů vám naši odborníci zajistí přípravu kompletních listin. Jedná se hlavně o dokumentaci související se založením společnosti, kterou vám zašleme se všemi potřebnými instrukcemi
Komunikace
Po podepsání dokumentů zajistíme komunikaci s úřady jako je obchodní rejstřík, okresní úřad odbor živnostenského podnikání, daňový úřad, v případě potřeby i zastupování při otevření nového bankovního účtu nebo ostatní služby dle vašich požadavků.
Předání firmy
Předáme Vám kompletní dokumentaci, včetně výpisu z Obchodního rejstříku a můžete začít podnikat.