Zbavte se své zadlužené firmy včas !
Přepis firmy
a

Centrum pomoci firmám

^

6 května, 2020

Centrum pomoci firmám.

Centrum pomoci firmám. Přiznat si že „mám problém“ není prohra, ale známka podnikatelské vyspělosti.

Včasný prodej společnosti dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Už jen z tohoto důvodu by se s tímto krokem nemělo moc otálet. Celý proces odkupu zadlužené společnosti je legální, rychlý a hlavně diskrétní.

V rámci služby odkup zadlužené společnosti zajistíme kompletní právní a notářský servis, převedeme sídlo i statutární orgány. Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci.

Naše firma disponuje letitými zkušenostmi na poli odkupu společností, a proto Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. S námi však získáte mnohem víc než výhodnou cenu. Dostanete příležitost znovu se bez starostí nadechnout a začít znovu, protože právní odpovědnost bude od podpisu smlouvy na nás!

Mnoho podnikatelů se do poslední chvíle snaží zachránit vlastní společnost i za cenu dalšího nalévání soukromých financí do firmy. Přiznat si, že je to krok špatným směrem je velmi těžké, ale zcela pochopitelné, nicméně oprostit se od svého otcovského (mateřského) vztahu ke společnosti je jediným správným řešením problému.

Obrátit se na partnera, který se profesně zabývá službou pomoci firmám, jehož zkušenosti jsou z oblasti poradenství v krizi, byť jen jako konzultanta, který je schopen se podívat na společnost z pohledu krizového manažera, bývá v této chvíli více, nežli žádoucí.

Centrum pomoci – Rozdělení podle způsobu ukončení podnikání

  • nařízená – jedná se o nedobrovolné ukončení činnosti firmy na základě soudního nařízení
  • dobrovolná – jedná se o vědomé rozhodnutí ze strany vlastníků společnosti

Primárním cílem likvidace společnosti je vyřešit majetkové poměry/vztahy, které následně umožní úspěšné ukončení podnikatelské činnosti. Jakmile vstoupíte do procesu likvidace, veškerá pozornost je vedena k těmto úkonům a následnému zániku podniku.

Postaráme se za Vás o veškerou komunikaci s úřady! Vše zařídíme diskrétně a s ohledem na vaše potřeby. Kompletní proces likvidace společnosti může zabrat 6–8 měsíců (v případě méně složitých případů).

Ukončete své podnikání důstojně a přenechte stresující proces zrušení firmy na profesionálech.

Likvidace společnosti je komplexní činnost, která není nikdy stejná. Jiný postup nastane v případě likvidace firmy s ručením omezením, akciové společnosti, nebo občanského sdružení. Ať už spadáte do jakékoliv kategorie, vždy je výsledkem zánik firmy. K tomu dojde za předpokladu, že firma podá návrh na zrušení společnosti.

Naše firma vás bude kontaktovat o průběhu likvidace, dodá čestné prohlášení likvidátora, výstupy, které provádí a protokol o kompletní likvidaci. V případě zájmu vám likvidátora pomůžeme vybrat, nebo jej najdete v seznamu likvidátorů podle Zákona o podnikání na kapitálovém trhu.

Kontaktujte nás

Teorie

Související články

O autorovi

Poradenství v krizi.cz

Máme více než 20 let zkušeností s odkupem a prodejem podílů v obchodních společnostech a s transformacemi firem. Za tuto dobu jsme pomohli významnému množství podnikatelů s prodejem, transformací, revitalizací či likvidací jejich firmy.